Přednáška Jean-François Mignota (generálního manažera ACD společnosti L´Oréal) v modulu Stratégie

Vrcholoví manažeři společnosti L´Oréal přednášejí v programu MBA_Master Management et Administration des Entreprises pravidelně.

Letos se o své bohaté zkušenosti z mezinárodního byznysu podělil se studenty generální manažer divize Aktivní kosmetiky, pod kterou patří značky L´Oréal Active Cosmetics, CeraVe, Decléor, VICHY,  LAROCHEPOSAY a SkinCeuticals. Pan Jean-François Mignot je absolventem naší partnerské univerzity, iaelyon, School of Management. Byl jedním z prvních studentů, kteří měli možnost studovat v nové budově Manafacture des Tabacs a měl velkou radost, že mohl přednášet pro své pražské spolužáky a setkat se s prof. Michelem Wisslerem, který garantuje modul „Stratégie“. Přednášky se zúčastnila i personální ředitelka společnosti L´Oréal, absolventka Podnikohospodářské fakulty VŠE ing. Hana Štalmachová.