Vedení IFTG

Ředitelka : prof. Ing. Hana Machková, CSc.
Prof. Machková je absolventkou VŠE v Praze, oboru ekonomika a řízení zahraničního obchodu. Na IFTG se specializaje na problematiku marketingu a zároveň působí jako hostující profesor na Université Jean Moulin Lyon 3, IAE Lyon a na Université Paris 1- Panthéon-Sorbonne, IAE Paris. V roce 1996 jí bylo uděleno francouzské státní vyznamenání Chevalier dans l´Ordre des Palmes Académiques a v roce 2016 Řád čestné legie, chevalier de la Légion d´honneur. V současné době zastává i funkci rektorky Vysoké školy ekonomické v Praze.

Tajemnice : Mgr. Vlaďka Karetová
Mgr. Vlaďka Karetová je absolventkou Filozofické fakulty UK, obor francouzština-španělština. Na Francouzsko-českém institutu řízení zodpovídá za realizaci projektů a je organizačním garantem programu MBA – MASTER Management et Administration des Entreprises.

Výkonný ředitel : Ing. Martin Machek, Ph.D.

Dr. Machek je absolventem oboru Management des Activités Internationales na Université Jean Moulin Lyon 3, IAE Lyon a Fakulty podnikohospodářské, oboru Ekonomika a management. V letech 2008-2011 pracoval jako produktový manažer ve společnosti L´Oréal ČR. Na Francouzsko-českém institutu řízení zodpovídá za spolupráci s francouzskými partnerskými školami a institucemi, řídí program MBA_MAE, projekty s firemní praxí a zodpovídá za marketing a PR.

Vedoucí jazykových kurzů : PhDr. Kateřina Heppnerová
PhDr. Heppnerová je absolventkou  Filozofické fakulty UK, obor francouzština-italština. Na Francouzsko-českém institutu řízení zodpovídá za řízení jazykových kurzů a je zároveň vyučující francouzského jazyka. Specializuje se na výuku odborné francouzštiny.