Vítáme novou tajemnici IFTG paní Martinu Poussin

Ing. Martina Poussin je absolventkou VŠE. V letech 1992-1997 studovala na Fakultě mezinárodních vztahů obor Mezinárodní obchod. V akademickém roce 1997/1998 absolvovala postgraduální studium na Francouzsko-českém institutu řízení (dnes program MBA_MAE). V rámci studia MAE absolvovala stáž ve Francii ve společnosti Carrefour. Po návratu v této firmě pracovala dva roky v oddělení nákupu. Další část pracovní kariéry – plných 10 letech – strávila na různých pozicích ve společnosti L´Oréal. Pracovala v marketingu a v oblasti řízení lidských zdrojů. Personalistice se věnovala i ve společnosti Saint-Gobain. Po třech letech v Itálii, kam doprovázela svého manžela, se rozhodla pokračovat v profesní kariéře na akademické půdě. Jako své působiště si zvolila VŠE a jsme rádi, že se stala novou tajemnicí IFTG. Martino, ať se Vám u nás líbí!!!