Seminář pro studenty programu International MBA z IAE Paris, Sorbonne Business School

Studenti programu International MBA přijíždějí na IFTG na týdenní pobyty již řadu let. Prof. Pierre-Yves Lagrou tento seminář zakomponoval do studijního plánu a vždy skupinu osobně doprovází. Od 22.dubna do 26. dubna 2024 mohli studenti absolvovat mimořádně bohatý program a setkat se s top manažery francouzských firem, které v České republice úspěšně podnikají.  Jednalo se o skupinu, v níž bylo pouze šest Francouzů, a prezentace proto probíhaly v angličtině. Kromě Francouzů jsme přivítali studenty z Číny, Egypta, Itálie, Kolumbie, Libanonu, Maroka, Mongolska, Řecka, USA, Velké Británie a Vietnamu. Mezinárodní složení skupiny bylo velmi přínosné a umožňovalo zajímavé diskuze nad řadou problémů mezinárodního podnikání.

Děkujeme MZV a společnostem Manpower Group, Plzeňskému Prazdroji, SII Czech Republic, Komerční bance a L´Oréalu za možnost návštěvy, vynikající prezentace a těšíme se na další spolupráci!

• Autor: Martin Machek
  • Vytvořeno: