Seminář pro studenty programu International MBA z IAE Paris, Sorbonne Business School

IFTG organizuje každoročně týdenní seminář pro studenty programu International MBA z naší partnerské školy IAE Paris. Jedná se o studenty s minimálně pětiletou zkušeností z řídíce pozice, a proto je výuka pro ně obohacující i pro přednášející. Letos se nám podařilo připravit opravdu zajímavý program ve spolupráci s firmami z nejrůznějších oborů. Jednalo se o Manpower Group (HR), Toyotu Central Europe Czech (automotive), Reliant (logistika). Hedepy (start-up), Plzeňský Prazdroj (pivovarský průmysl), Google (IT), Komerční banka (bankovní služby) a Valeo Research Center (výzkum a vývoj). Úvodní návštěva Ministerstva zahraničních věcí se týkala konkurenceschopnosti střední Evropy. Všem partnerům děkujeme!!!