Stipendium pro doktorandy českých a francouzských vysokých škol BARRANDE FELLOWSHIP PROGRAMME

Stipendium „Barrande Fellowship Program“ umožňuje studentům zapsaných na českých a francouzských vysokých školách získat stipendium: na doktorandské studium pod dvojím vedením (tzv. cotutelle) nebo na krátkodobou stáž na francouzské či v české vysoké škole/výzkumném centru.

Na pobyt v rámci Barrande Fellowship Programu získá student české vysoké školy stipendium ve výši 1 000 eur měsíčně (platí pro doktorské studium i krátkodobou stáž) a student francouzské univerzity 25 000 Kč měsíčně během pobytu v České republice.

Informace o stipendiu „Barrande Fellowship Program“ v anglickém jazyce jsou k dispozici v příloze a dále také na stránkách Francouzského institutu –  IFP || Stipendia pro doktorandy a Domu zahraniční spolupráce –  Výjezdy a pobyty Barrande Fellowship | Dům zahraniční spolupráce (dzs.cz).

Další důležité materiály k Barrande Fellowship Programu jsou:

Harmonogram BFP 2022

Odkaz a podrobnosti pro podání přihlášky jsou uvedeny v pokynech pro žadatele.

• Termín pro podání přihlášky: 4. 2. 2022
  • Zasedání hodnotící komise (ústní pohovory): v týdnu od pondělí 7. 3. 2022 do pátku 18. 3. 2022
  • Vyhlášení výsledků: 15. 4. 2022
On-line prezentace Barrande Fellowship Programu 2022 v anglickém jazyce je k dispozici zde:
Video Recording, Event of Dec. 9th For PhD students from the Czech Republic
Video Recording, Event of Dec. 9th For PhD students from France