Týdenní Blended Intensive Program na téma Doing Sustainable Business in Central Europe za účasti studentů iaelyon, School of Management

Ve dnech 26.2. – 1.3. 2024 proběhl na VŠE seminář, který se věnoval aktuálnímu tématu udržitelnosti podnikání v zemích střední Evropy. Seminář byl organizován v rámci programu Erasmus+, který nově umožňuje realizaci krátkodobých mobilit. S novým garantem programu MBA_MAE prof. Jerome CHABANNE-RIVE jsme společně koncipovali program. Přizvali jsme finskou univerzitu LUT a španělskou soukromou vysokou školu ICADE – Comillas. Studenti tak měli možnost absolvovat výuku zajišťovanou profesory ze 4 zemí a odborníky z praxe. Na závěr proběhly prezentace studentských týmu, které navrhly uvedení udržitelných výrobků a slueb na český trh.

• Autor: Martin Machek
  • Vytvořeno: