Děkanka iealyon, School of Management prof. Marie-Christinne Chalus navštívila VŠE

Ve dnech 14. a 15. prosince 2023 navštívila VŠE prof. Marie-Christinne Chalus, která se od 1. září ujala funkce děkanky naší partnerské vysoké školy iaelyon, School of Management. Její funkční období je pětileté. VŠE byla první partnerskou zahraniční školou, kterou v novém funkčním období navštívila. Hlavním cílen návštěvy bylo projednání pokračování spolupráce při realizaci double degree programu MBA_Master Management et Administration des Entreprises. Tento společný program zůstává prioritou jak pro iaelyon a VŠE, kde probíhá na Francouzsko-českém institutu řízení, tak pro Francouzské velvyslanectví v České republice. I proto proběhlo v Buquoyském paláci jednání na nejvyšší úrovni, jehož se zúčastnili M. Félix Buttin (premier conseiller de l’ambassadeur), M. Louis de Fouchécour, conseiller économique, Mme Magali Voisin-Ratelle, directrice de Business France République tchèque, Mme Véronique Debord-Lazaro, attachée de coopération scientifique et universitaire a Martin Machek, directeur exécutif de l´IFTG.