On – line veletrh programů MBA akreditovaných CAMBAS se koná 18. března 2021 za účasti IFTG

Program MBA_Master Management et Administration des Entreprises je držitelem akreditace CAMBAS, kterou uděluje Česká asociace MBA škol. Program byl úspěšně reakreditován v prosinci 2019 na dalším pět let. Akreditace CAMBAS je pro zájemce o studium i zaměstnavatele zárukou kvality. Akreditace může sehrát významnou úlohu při rozhodování o tom, kterou školu a který studijní program MBA si zájemce z široké, a často nepřehledné nabídky programů MBA, zvolí.  Absolventi studia MBA s akreditací CAMBAS se mohou prokázat nejen titulem MBA získaným na akreditované vzdělávací instituci, ale zejména znalostmi a vědomostmi, které odpovídají mezinárodním standardům. Investicí do kvalitního vzdělání tak jednoznačně zvyšují svou konkurenceschopnost na trhu práce.

Česká asociace MBA škol, mezi jejíž členy se řadí veřejné a soukromé vysoké školy a soukromé instituce nabízející programy MBA, pořádá on – line veletrh akreditovaných programů, který se uskuteční 18. 03. 2021 od 15:00 hodin. Celkem 11 programů MBA se zájemcům o studium představí formou video prezentací a součástí veletrhu bude také prostor pro otázky. Mezi držiteli akreditace CAMBAS, kteří se veletrhu zúčastní, jsou Vysoká škola ekonomická v Praze (programy IFTG, ISBM a MBARE), NEWTON College, Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, ŠKODA AUTO Vysoká škola, Vysoké učení technické v Brně, Vysoká škola finanční a správní, University of New York in Prague, Prague International Business School a VŠB – Technická univerzita Ostrava. Podrobné informace k veletrhu naleznete na webových stránkách veletrhu.