Absolventský večer se koná 9. listopadu 2019

Absolventský večer VŠE, který se uskuteční v sobotu 9. listopadu, program bude bohatý a společnost milá.

Akci slavnostně zahájí Symfonický orchestr VŠE ve Vencovského aule. Poté v panelové diskuzi vystoupí rektorka VŠE i děkani jednotlivých fakult, kteří společně představí vývoj a strategické záměry Vysoké školy ekonomické v Praze a jejích šesti fakult. Hlavním kulturním programem bude vystoupení zpěváka skupiny Kabát Josefa Vojtka a smyčcového tria INFLAGRANTI v Atriu Rajské budovy. Těšit se můžete také na gastronomický zážitek – raut s vybranými delikatesami. Na závěr večera zazní k poslechu i tanci hity od 80. let až po současnost.
Během večera bude k dispozici fotokoutek, kde můžete zapózovat sami nebo s přáteli. Jako dárek a památku si pak odnesete vytištěnou fotografii.

Přijměte naše pozvání a přijďte strávit příjemný sobotní večer v okruhu vašich spolužáků, vedení školy a vyučujících. Registrujte se ZDE.

Těšíme se na vás!

• Autor: PR oddělení