Přednáška Cédrica Maloux, ředitele společnosti Start-Up Yard se koná 15.10. (IFTG alumni)

Vážení absolventi,

srdečně Vás zveme na přednášku, kterou organizujeme ve spolupráci s asociací TrombiPrague, jenž sdružuje absolventy „grandes écoles françaises“ a organizace France Alumni. Členové TrombiPrague často působí ve vrcholových manažerských pozicích v rámci České republiky, přednáška a následný networking tak mohou posloužit k navázání velmi cenných kontaktů.

Přednáška se bude zabývat velmi aktuálním tématem Start-Upů. Přednášet bude pan Cédric Maloux, ředitel společnosti Start-Up Yard, který vás seznámí s fungováním a strategickými business modely start-upů.

Přednáška se bude konat 15.10.2019 od 18:30 na VŠE v místnosti NB 169 (zasedací místnost rektora, 1. patro Nové budovy.

Svoji účast mne prosím potvrďte emailem, nejpozději do 11.10.2019 mailem na adresu: martina.poussin@vse.cz

Těšíme se na Vás!