Absolventka IFTG Jaroslava Rezlerová získala 3. místo v anketě TOP ženy Česka 2018 v kategorii TOP manažerky

Jaroslava Rezlerová vystudovala Filozofickou fakultu UK. Při práci pro Francouzsko-českou obchodní komoru se rozhodla doplnit si manažerské vzdělání a absolvovala na Francouzsko-českém institutu řízení při VŠE postgraduální program Master Management et administration des entreprises. Od roku 2012 je generální ředitelkou společnosti ManpowerGroup Česká republika a Slovenská republika. Paní Rezlerová spolupracuje s IFTG a každoročně přednáší pro studenty naší partnerské vysoké školy IAE de Paris. Fotografie je ze setkání absolventů IFTG na Francouzském velvyslanectví. Srdečně blahopřejeme!