On line Den otevřených dveří francouzského programu MBA_Master Management et Administration des Entreprises se koná v úterý 5. 3. 2024

Francouzsko-český institut řízení zve srdečně zájemce o studium programu MBA_Master Management et Administration des Entreprises na Den otevřených dveří, který se bude online přes platformu Teams v úterý 5. března 2024 od 17,00. Kliknutím sem se připojíte ke schůzce

Jedná se program typu double degree. Posluchači absolvováním studia získávají diplom MBA Vysoké školy ekonomické v Praze a zároveň francouzský státní diplom „Master Management et Administration des Entreprises“. Vzdělávání je zajištěno ve spolupráci s  francouzskou partnerskou vysokou školou iaelyon, School of Management. Studijní program je držitelem akreditace CAMBAS. Program má dlouholetou tradici – v akademickém roce 2024/2025 otevíráme již 33. ročník.

Kurz MBA je roční a je koncipován tak, aby bylo možné výuku absolvovat i v rámci pracovního procesu. Výuka patnácti modulů probíhá – s výjimkou pátku – formou odpoledních intenzivních bloků (13,30 hod -19,30 hod) v období počátek září – konec března. Delší moduly jsou týdenní, kratší moduly probíhají vždy ke konci týdne (středa – pátek/ čtvrtek-pátek).

Podmínky pro přijetí:

• dobrá znalost francouzštiny a češtiny,
  • ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • event. absolutorium 8 semestrů vysoké školy (možnost paralelního studia pro posluchače 2.  ročníku navazujícího magisterského studia VŠ),
  • event. bakalářský stupeň nebo VOŠ + 3 roky praxe

Uzávěrka přihlášek: 20.5. 2024

Elektronická přihláškahttps://iftg.vse.cz/mba_mae/elektronicka-prihlaska/

Cena pro rok 2024: 80.000 Kč

Stipendia: Pro akademický rok 2024/2025 se KB rozhodla podpořit studium tří studentů VŠE, kteří splní podmínky pro přijetí do programu MBA_Master Management et Administration des Entreprises (budou v době zahájení studia ve 3. či vyšším semestru navazujícího magisterského studijního programu), formou příspěvku na školné ve výši 20 000 Kč/student.

Přijímací pohovory: 11. června 2024

Zahájení výuky: 9. září 2024