Přednáška francouzského velvyslance Stéphana Crouzata « Les enjeux climatiques internationaux »

Pan Stéphane Crouzat je uznávaným odborníkem na problematiku životního prostředí a klimatických změn. Od října 2020 do konce února 2024 byl francouzským velvyslancem pro jednání o změně klimatu, obnovitelné energie a prevenci klimatických rizik. V rámci prvního modulu programu MBA_MAE „Environnement économique international“ přednášel na téma « Les enjeux climatiques internationaux ». Se studenty se podělil o své osobní zkušenosti z vyjednávání během přelomové Konference OSN o změně klimatu, která se konala v roce 2015 v Paříži, a otevřeně hovořil i o současných problémech, kterým čelí světové společenství v souvislosti s klimatickými změnami. Po přednášce následovala živá diskuze se studenty.

Panu velvyslanci děkujeme a těšíme se na další spolupráci!