30.10.2017 - Základy účetnictví

VŠE a DECATHLON uzavřely smlouvu o spolupráci

DSCN2863Výkonný ředitel francouzské společnosti DECATHLON Hervé Danilo a rektorka Vysoké školy ekonomické v Praze a ředitelka IFTG prof. Ing. Hana Machková, CSc. podepsali dne 5. října Dohodu o spolupráci. Spolupráci svou přítomností podpořil i nový velvyslanec Francouzské republiky Charles Malinas.

Společnost DECATHLON je čtvrtou francouzskou firmou, která uzavřela smlouvu o spolupráci s VŠE. „Jako nový velvyslanec Francie mám velkou radost z toho, že se DECATHLON rozhodl pro partnerství s VŠE, kde již 26 let působí Francouzsko-český institut řízení. DECATHLON podpoří nejen sportovní aktivity studentů VŠE, ale část prostředků také věnuje na podporu rozvoje francouzsko-českých vztahů. Spolupráce francouzských podniků s českými vysokými školami je pro Francouzské velvyslanectví jednou z priorit“, zdůraznil ambasador Charles Malinas.