16.4.2018 - 20.4.2018 - Séminaire IAE de Paris, Master HR

Přednáška generální ředitele společnosti L´Oréal v modulu Strategie

V modulu Strategie profesora Wisslera z IAE Lyon včera vystoupil další významný odborník z praxe, tentokrát k nám zavítal generální ředitel společnosti L´Oréal pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko a absolvent VŠE v Praze, pan Tomáš Hruška.

Studenti našeho francouzsko-českého programu MBA tak měli možnost seznámit se s celosvětovou i lokální strategií společnosti L´Oréal a se specifiky a aktuálními výzvami kosmetického průmyslu.

V závěrečné části poté naši studenti představili panu řediteli svůj pohled na řešení případové studie, kterou pro ně připravilo marketingové oddělení společnosti L´Oréal.

Společnost L´Oréal dlouhodobě podporuje Francouzsko-český institut řízení, zřejmě proto, že my za to stojíme;)