Pozvánka: den otevřených dveří pro zájemce o studium MBA

Den otevřených dveří je určen pro zájemce o studium našeho francouzsko-českého programu MBA. Uskuteční se ve dvou termínech: 13.3. a 10.4., vždy od 17:00 v místnosti RB 546 v tzv. Rajské budově na VŠE v Praze. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a detailně vás seznámíme s průběhem studia.

Dozvíte se mimo jiné, že nabízíme:

1) jediný program MBA v ČR s polovinou výuky ve francouzštině, zajišťovanou francouzskými profesory z partnerských univerzit.

2) 2 diplomy v rámci jednoho studia – Francouzský státní diplom Master Management et Administration des Entreprises a diplom MBA Vysoké školy ekonomické v Praze. Prestižní akreditace CAMBAS.

3) Příznivou cenu 60 000 Kč díky podpoře francouzské ambasády.

4) Management od A do Z v 10ti týdnech – deset týdenních modulů pokrývá všechny hlavní oblasti řízení podniku. Studenti tak získají komplexní pohled na fungování podniku.

5) Cenné kontakty a diverzitu studentů – možnost aktivně pracovat ve skupinách se spolužáky z mnoha oborů, jako jsou finance, právo, medicína, architektura, pedagogika, státní správa.

6) Promoci na francouzské ambasádě v Bukvojském paláci - zážitek na celý život:)