17.9.2018 - 18.9.2018 - Pracovní právo/Droit du travail

Hledat
Pokročilé hledání
Informace pro absolventy

Vážení absolventi,

rádi bychom s vámi prostřednictvím těchto webových stránek udrželi a popřípadě i obnovili kontakt. Za více než 25 let existence IFTG absolvovalo více než 600 posluchačů. IFTG se snaží udržovat a aktualizovat databázi, avšak chybí nám některé kontakty, zejména u absolventů prvních ročníků. Prosíme vás o aktualizaci informací o vašem současném profesním působení a v případě změny i o novou adresu soukromou Mgr. Vlaďce Karetové (karetovv@vse.cz).

Prezidentem spolku absolventů IFTG je pan Ondřej Douša. V případě zájmu o aktivity spolku jej prosím kontaktujte na mailu: Ondrej.Dousa@seznam.cz.

Na stránkách IFTG vás informujeme např. o nabídkách na zaměstnání pro absolventy, o akcích určených frankofonním zájemcům i o možnostech setkání s vašimi bývalými pedagogy či spolužáky.

Heslo pro přístup na stránku "Nabídky zaměstnání a stáží" je možno získat u tajemnice IFTG (karetovv@vse.cz). Nabídky na pracovní příležitosti ve Francii jsou k dispozici na síti iaelyon, School of Management: Link iaelyon.

Uzávěrka přihlášek pro příští ročník postgraduálního kurzu je 30.4.2018. Pokud víte o vhodných uchazečích předejte jim, prosím, informaci o možnosti studia. Od školního roku 2004/2005 došlo ke změně názvu diplomu (obsah se nezměnil). Místo DESS C.A.A.E. se v současné době používá název MASTER Management et Administration des Entreprises. Důvodem této změny byla reforma francouzského vysokého školství, jejímž cílem je přiblížit francouzský systém evropskému standardu.

V červenci 2005 přesídlil IFTG ze Štěpánské ulice 18 do Rajské budovy, 5. patro, kanceláře 536 a 537 na VŠE Praha, nám.W.Churchilla 4, Praha 3.