16.4.2018 - 20.4.2018 - Séminaire IAE de Paris, Master HR

30. dubna 2018 – uzávěrka přihlášek na program MBA – Master Management et Administration des Entreprises

Francouzsko-český institut řízení (IFTG) při VŠE v Praze ve spolupráci s velvyslanectvím Francouzské republiky otevírá ve školním roce 2018/2019 již 28. ročník kurzu MBA pro frankofonní absolventy vysokých škol.

Posluchači mohou získat francouzský státní diplom „Master Management et  Administration des Entreprises“ a zároveň obdrží i diplom MBA Vysoké školy ekonomické v Praze. Vzdělávání je zajištěno ve spolupráci dvou francouzských vysokých škol – iaelyon, School of Management a IAE de Paris.

Podmínky pro přijetí:

• dobrá znalost francouzštiny a češtiny,
  • ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • event. absolutorium 8 semestrů vysoké školy (možnost paralelního studia pro posluchače 5. ročníků VŠ),
  • event. bakalářský stupeň nebo VOŠ + 3 roky praxe

Přihláška ke stažení: Předběžná přihláška

Elektronická přihláška: zde

Cena pro rok 2018: 60.000,-  (včetně DPH).

Přijímací pohovor: 24. 5. 2018 a 25.5.2018.