4.9.2017 - 8.9.2017 - Environnement économique international

18.9.2017 - 19.9.2017 - Pracovní právo

17.5. 2014 Den s VŠE – setkání absolventů

Vážení absolventi,

dovoluji si Vás pozvat na společenské setkání absolventů Vysoké školy ekonomické v Praze. Tradiční „Den s VŠE“ se uskuteční v sobotu 17. května 2014 od 15.00 do 23.00 hod.

Přijďte se prosím podívat na svou Alma Mater a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým společenským i odborným programem. Všech šest fakult VŠE nabízí setkání s absolventy v rámci odborné přednášky na aktuální téma. Dostanete možnost si vyzkoušet, zda byste prošli současným přijímacím řízením na VŠE a navštívit řadu vystoupení souborů, které na škole dlouhodobě působí. Naše setkání zahájí Symfonický orchestr VŠE ve Vencovského aule. V atriu Rajské budovy vystoupí folklórní soubor Gaudeamus, v posluchárnách budete moci zhlédnout studentské filmy i divadelní představení a podívat se na vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT.  Na závěr programu zazní k poslechu i tanci hity 80. a 90. let. Hlavní částí večerního programu bude vystoupení zpěváků z muzikálu Pomáda s Romanem Vojtkem. Více informací o Dni s VŠE naleznete na http://www.densvse.cz . Těšit se můžete i na gastronomický zážitek.

Prosíme o potvrzení účasti na e-mail densvse@vse.cz do 9. 5. 2014.

Přepošlete prosím tento e-mail také svým spolužákům a známým, kteří vystudovali Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Se srdečným pozdravem

prof. Ing. Hana Machková, CSc.

rektorka VŠE a ředitelka IFTG